1. Deneysel Sinirbilim Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Aralık - 17 Aralık 2017

KONGRE ŞEHRİ
Ataşehir, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü

KONGRE WEB SİTESİ
www.deneyselsinirbilimkongresi.com
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği ve [n]Beyin iş birlikteliğiyle bu yıl birincisi düzenlenecek olan Deneysel Sinirbilim Kongresi, 16 -17 Aralık 2017’de Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü/Ataşehir’de gerçekleştirilecektir.

Multidisipliner yaklaşımla hazırladığımız iki gün sürecek kongremizde, sinirbilimin içeriğini kapsayan birçok bilim dalına yer vererek genç yeteneklerin bilime ve beyne olan ilgilerini artırmayı ve onlara bilgilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunmayı istiyoruz.

Ülkemizde ve tüm dünyada sinirbilimleri alanında çok ciddi çalışmalar yürütülüyor. Araştırmacılar her geçen gün bizleri yepyeni verilerle tanıştırarak sinirbilim alanında gelişmeleri yukarıya taşıyorlar. Biz de deneysel sinirbilim kongresiyle bu ivmeyi daha da yukarıya taşımayı hedefliyoruz. Araştırmacıları, genç sinirbilimcileri ve beyne ilgi duyan herkesi bu bilgi birikimini çoğaltmaya ve yeni araştırmalara vesile olması için birlikte beyin fırtınası yapmaya davet ediyoruz.
Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Uzm. Dr. Bülent MADİ

Kongre Eş Başkanları
Psk. Selin YİĞİT
Psk. Seçil TUNALI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin