10. Ege Pediatri ve 6. Ege Pediatri Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Aralık - 19 Aralık 2017

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ege Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.egepediatrikongresi.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

10. Ege Pediatri ve 6.Ege Pediatri Hemşireliği Kongresi' nin, 16 – 19. 12. 2017 tarihlerinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhitin Erel ve 20 Mayıs amfilerinde düzenlendiğini duyurmak istiyoruz.

1981 yılından beri gerçekleştirilen Ege Pediatri Günleri’nde olabildiğince genel pediatri kavramı içerisinde yine güncel bilgi ve deneyimleri içeren bir program hazırlanmasına özen gösterilmiştir. Bu toplantı, 60. yılını kutlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD için ayrı bir anlam taşımaktadır.

Bu kongrede de hedef kitlemiz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanları ve asistanları, aile hekimleri ile birlikte pediatri hemşireleridir.

Toplantının ilk iki gününde (16.12.2017) EGE NEOSİM, TEMEL GENETİK ve PEDİATRİK HASTA GÜVENLİĞİ kursları yer almakta olup kurs sonunda onaylı sertifika verilecektir.

Üçüncü günde (18.12.2017), hemşire ve hekimlere yönelik ortak toplantılar düzenlenmiş bulunmaktadır. Son gün eş zamanlı olarak pediatri hekim ve hemşireliği oturumlarının ayrı salonlarda yapılması planlanmıştır. Ayrıca poster ve sözel sunumlar ile bilimsel içeriğe katkı sağlanacağı öngörülmektedir.

Mesleki bilgi aktarımı ve iletişim yanında farklı bir dostluk ve sinerji ortamının da geliştiği “Pediatri ve Pediatri Hemşireliği Kongresi” nde bir kez daha buluşmayı diler kıymetli destekleriniz ile sizleri de aramızda saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Zümrüt BAŞBAKKAL
EÜ Hemşirelik Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Anabilim Dalı Başkanı

Prof. Dr. Savaş KANSOY
EÜTF Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin