13. Ulusal Geropsikiyatri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 08 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.geropsikiyatri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bilindiği gibi gelecek 30 yıl içinde 65 yaş ve üstünde olanlarda bilişsel işlev ve ruhsal bozukluk görülme oranı % 100’den daha fazla artış gösterecektir. Genel psikiyatristler, nörologlar, geriatristler ve aile hekimleri şimdi baktıklarından çok daha fazla psikiyatrik ve bilişsel işlev bozukluğu olan yaşlılarla karşı karşıya kalacaktır. Gelişmekte olan ülkemizde de yaşlı nüfusu belirgin olarak olarak artmaktadır. Bizler yaşlı psikiyatrik hastaların sayısındaki bu patlamaya kendimizi hazırlamamız gerekir. Bu açıdan yaşlı hastaların tanı ve tedavisinde rol oynayabilecek fiziksel, psişik ve sosyal faktörlerin bilinmesi önem kazanmaktadır.

Bütün bu önemli faktörler dikkate alarak 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Genç Yaşam Derneği’ nin Hilton Otel, Bodrum’ da düzenlediği kongre içinde 2 gün sürecek 13. Geropsikiyatri Sempozyumu’ nu düzenledik.

Sempozyumda özellikle genç meslektaşlarımıza çok yararlı olacak konular kanıta dayalı bilgi zemininde , bir bütünlük içinde ve interaktif yaklaşımla sunulacaktır.

Konulara ilgi duyacak farklı branşlardaki meslektaşlarımızı sempozyumumuza davet eder; saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Prof. Dr. Engin Eker
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. S.Fikret Tüzün
Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin