16. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 29 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.aile2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 16. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyorum.

26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştireceğimiz kongremiz, zengin bilimsel içeriği, meslektaşlarımız ile bir araya gelme fırsatı sunmasının ötesinde Cumhuriyetimizin 94. Yıldönümünü hep birlikte kıvançla kutlayacak olmamızı da sağlayacaktır.

Kongremizde, ülkemizin önde gelen aile hekimliği akademisyenlerinin konferans, panel ve workshoplarını izleme imkanının yanı sıra sözel ve poster bildirilerin tebliğ edilmesi de özellikle genç meslektaşlarımıza motivasyon sağlayacaktır. Kongremizde bilgi, beceri ve tutum geliştirilmesine yönelik kurslar da yer alacaktır.

Teori ve pratiğin aynı potada eritilmesi ve aile hekimliği disiplininin gelişimine katkıda bulunulması hepimizi sevindirecektir.
Disiplinimizin ana bilimsel etkinliği olan Ulusal Kongremize, layık olduğu ilgiyi göstereceğinizden emin olarak sizleri, Düzenleme Kurulu adına, Türkiye'nin ve Cumhuriyetin kalbi Ankara'da buluşmaya davet ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla
Prof. Dr. Esra Saatçı
TAHUD MYK ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin